Распоред
1. kolo (25./26.09.2021)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
001 | Врање 1957 - Куршумлија | 25/09/2021 19:00 | Сала Економске школе |
002 | Прибој - Хајдук Вељко | 25/09/2021 18:00 | Градска спортска дворана Прибој, Радмила Лавренчића 2 |
003 | Власотинце - Топличанин | 26/09/2021 19:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
004 | Јастребац - Јагодина | 25/09/2021 18:00 | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
005 | Жупа 54 - Бела Паланка | 26/09/2021 19:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |
006 | Златар - Металац | 25/09/2021 19:00 | Спортска хала Рибница, Краљево |
2. kolo (02./03.10.2021)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
007 | Куршумлија - Металац | 02/10/2021 19:00 | СЦ Куршумлија |
008 | Врање 1957 - Прибој | 02/10/2021 19:00 | Хала Економсле школе |
009 | Хајдук Вељко - Власотинце | 02/10/2021 19:00 | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 |
010 | Топличанин - Јастребац | 02/10/2021 19:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
011 | Јагодина - Жупа 54 | 03/10/2021 17:00 | Спортска хала „ЈАССА“ |
012 | Бела Паланка - Златар | 02/10/2021 19:00 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
3. kolo (09./10.10.2021)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
013 | Златар - Јагодина | 10/10/2021 19:00 | Градско-школска спортска дворана |
014 | Металац - Бела Паланка | 10/10/2021 18:00 | Спортска хала Рибница |
015 | Прибој - Куршумлија | 09/10/2021 18:00 | Градска спортска дворана Прибој, Радмила Лавренчића 2 |
016 | Власотинце - Врање 1957 | 10/10/2021 19:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
017 | Јастребац - Хајдук Вељко | 09/10/2021 19:00 | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
018 | Жупа 54 - Топличанин | 09/10/2021 19:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |
4. kolo (16./17.10.2021)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
019 | Топличанин - Златар | 24/10/2021 17:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
020 | Јагодина - Металац | 17/10/2021 17:00 | Спортска хала „ЈАССА“ |
021 | Куршумлија - Бела Паланка | 16/10/2021 19:00 | СЦ Куршумлија |
022 | Врање 1957 - Јастребац | 17/10/2021 19:00 | Ј.У. Спортска хала Врање |
023 | Прибој - Власотинце | 16/10/2021 18:00 | Градска спортска дворана Прибој, Радмила Лавренчића 2 |
024 | Хајдук Вељко - Жупа 54 | 16/10/2021 19:00 | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 |
5. kolo (20.10.2021 ( среда ))
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
025 | Златар - Хајдук Вељко | 20/10/2021 20:00 | Градско-школска спортска дворана |
026 | Металац - Топличанин | 20/10/2021 20:00 | Спортска хала Рибница |
027 | Бела Паланка - Јагодина | 20/10/2021 19:30 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
028 | Власотинце - Куршумлија | 20/10/2021 20:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
029 | Жупа 54 - Врање 1957 | 20/10/2021 19:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |
030 | Јастребац - Прибој | 20/10/2021 20:00 | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
6. kolo (23./24.10.2021)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
031 | Хајдук Вељко - Металац | 24/10/2021 19:00 | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 |
032 | Топличанин - Бела Паланка | 23/10/2021 18:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
033 | Куршумлија - Јагодина | 23/10/2021 19:00 | СЦ Куршумлија |
034 | Врање 1957 - Златар | 23/10/2021 19:00 | Ј.У. Спортска хала Врање |
035 | Прибој - Жупа 54 | 23/10/2021 18:00 | Градска спортска дворана Прибој, Радмила Лавренчића 2 |
036 | Власотинце - Јастребац | 24/10/2021 19:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
7. kolo (30./31.10.2021)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
037 | Бела Паланка - Хајдук Вељко | 30/10/2021 19:00 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
038 | Јагодина - Топличанин | 31/10/2021 17:00 | Спортска хала „ЈАССА“ |
039 | Јастребац - Куршумлија | 30/10/2021 19:00 | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
040 | Металац - Врање 1957 | 31/10/2021 19:00 | Спортска хала Рибница |
041 | Златар - Прибој | 30/10/2021 19:30 | Градско-школска спортска дворана |
042 | Жупа 54 - Власотинце | 30/10/2021 19:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |
8. kolo (13./14.11.2021)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
043 | Хајдук Вељко - Јагодина | 14/11/2021 18:00 | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 |
044 | Куршумлија - Топличанин | 14/11/2021 13:00 | СЦ Куршумлија |
045 | Врање 1957 - Бела Паланка | 13/11/2021 19:00 | Ј.У. Спортска хала Врање |
046 | Прибој - Металац | 13/11/2021 18:00 | Градска спортска дворана Прибој, Радмила Лавренчића 2 |
047 | Власотинце - Златар | 13/11/2021 19:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
048 | Јастребац - Жупа 54 | 13/11/2021 19:00 | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
9. kolo (20./21.11.2021)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
049 | Топличанин - Хајдук Вељко | 20/11/2021 18:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
050 | Жупа 54 - Куршумлија | 20/11/2021 18:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |
051 | Јагодина - Врање 1957 | 21/11/2021 17:00 | Спортска хала „ЈАССА“ |
052 | Бела Паланка - Прибој | 20/11/2021 19:00 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
053 | Металац - Власотинце | 19/11/2021 20:00 | Спортска хала Рибница |
054 | Златар - Јастребац | 20/11/2021 19:00 | Градско-школска спортска дворана |
10. kolo (27./28.11.2021)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
055 | Куршумлија - Хајдук Вељко | 27/11/2021 19:00 | СЦ Куршумлија |
056 | Врање 1957 - Топличанин | 28/11/2021 19:00 | Ј.У. Спортска хала Врање |
057 | Прибој - Јагодина | 27/11/2021 18:00 | Градска спортска дворана Прибој, Радмила Лавренчића 2 |
058 | Власотинце - Бела Паланка | 28/11/2021 19:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
059 | Јастребац - Металац | 28/11/2021 17:00 | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
060 | Жупа 54 - Златар | 27/11/2021 19:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |
11. kolo (04./05.12.2021)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
061 | Златар - Куршумлија | 05/12/2021 19:00 | Градско-школска спортска дворана |
062 | Хајдук Вељко - Врање 1957 | 04/12/2021 18:00 | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 |
063 | Топличанин - Прибој | 21/11/2021 16:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
064 | Јагодина - Власотинце | 05/12/2021 17:00 | Спортска хала „ЈАССА“ |
065 | Бела Паланка - Јастребац | 04/12/2021 19:00 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
066 | Металац - Жупа 54 | 05/12/2021 19:00 | Спортска хала Рибница |
12. kolo (19./20.02.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
067 | Куршумлија - Врање 1957 | 19/02/2022 19:00 | СЦ Куршумлија |
068 | Хајдук Вељко - Прибој | 19/02/2022 19:00 | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 |
069 | Топличанин - Власотинце | 19/02/2022 18:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
070 | Јагодина - Јастребац | 20/02/2022 17:00 | Спортска хала „ЈАССА“ |
071 | Бела Паланка - Жупа 54 | 19/02/2022 19:00 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
072 | Металац - Златар | 20/02/2022 19:00 | Градско-школска спортска дворана Нова Варош |
13. kolo (26./27.02.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
073 | Златар - Бела Паланка | 26/02/2022 19:00 | Градско-школска спортска дворана |
074 | Металац - Куршумлија | 27/02/2022 16:00 | Спортска хала Рибница |
075 | Прибој - Врање 1957 | 26/02/2022 18:00 | Градска спортска дворана Прибој, Радмила Лавренчића 2 |
076 | Власотинце - Хајдук Вељко | 26/02/2022 19:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
077 | Јастребац - Топличанин | 26/02/2022 19:00 | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
078 | Жупа 54 - Јагодина | 27/02/2022 19:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |
14. kolo (05./06.03.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
079 | Јагодина - Златар | 06/03/2022 17:00 | Спортска хала „ЈАССА“ |
080 | Бела Паланка - Металац | 05/03/2022 18:00 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
081 | Куршумлија - Прибој | 05/03/2022 19:00 | СЦ Куршумлија |
082 | Врање 1957 - Власотинце | 05/03/2022 19:00 | Ј.У. Спортска хала Врање |
083 | Хајдук Вељко - Јастребац | 05/03/2022 18:00 | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 |
084 | Топличанин - Жупа 54 | 05/03/2022 18:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
15. kolo (12./13.03.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
085 | Златар - Топличанин | 13/03/2022 17:00 | Градско-школска спортска дворана |
086 | Металац - Јагодина | 13/03/2022 19:00 | Спортска хала Рибница |
087 | Бела Паланка - Куршумлија | 13/03/2022 18:00 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
088 | Јастребац - Врање 1957 | 13/03/2022 19:00 | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
089 | Власотинце - Прибој | 12/03/2022 19:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
090 | Жупа 54 - Хајдук Вељко | 12/03/2022 19:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |
16. kolo (26./27.03.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
091 | Хајдук Вељко - Златар | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 | |
092 | Топличанин - Металац | 26/03/2022 18:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
093 | Јагодина - Бела Паланка | 27/03/2022 17:00 | Спортска хала „ЈАССА“ |
094 | Куршумлија - Власотинце | 26/03/2022 19:00 | СЦ Куршумлија |
095 | Врање 1957 - Жупа 54 | 26/03/2022 16:30 | Ј.У. Спортска хала Врање |
096 | Прибој - Јастребац | 26/03/2022 18:00 | Градска спортска дворана Прибој, Радмила Лавренчића 2 |
17. kolo (02./03.04.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
097 | Металац - Хајдук Вељко | 03/04/2022 17:30 | Спортска хала Рибница |
098 | Бела Паланка - Топличанин | 02/04/2022 19:00 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
099 | Јагодина - Куршумлија | 02/04/2022 16:30 | Спортска хала „ЈАССА“ |
100 | Златар - Врање 1957 | 02/04/2022 19:00 | Градско-школска спортска дворана |
101 | Жупа 54 - Прибој | 02/04/2022 19:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |
102 | Јастребац - Власотинце | 03/04/2022 19:00 | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
18. kolo (09./10.04.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
103 | Хајдук Вељко - Бела Паланка | 10/04/2022 18:00 | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 |
104 | Топличанин - Јагодина | 09/04/2022 18:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
105 | Куршумлија - Јастребац | 09/04/2022 19:00 | СЦ Куршумлија |
106 | Врање 1957 - Металац | 09/04/2022 19:00 | Ј.У. Спортска хала Врање |
107 | Прибој - Златар | 09/04/2022 18:00 | Градска спортска дворана Прибој, Радмила Лавренчића 2 |
108 | Власотинце - Жупа 54 | 10/04/2022 19:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
19. kolo (30.04./01.05.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
109 | Јагодина - Хајдук Вељко | 30/04/2022 19:00 | Спортска хала „ЈАССА“ |
110 | Топличанин - Куршумлија | 30/04/2022 19:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
111 | Бела Паланка - Врање 1957 | 30/04/2022 19:00 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
112 | Металац - Прибој | 30/04/2022 19:00 | Спортска хала Рибница |
113 | Златар - Власотинце | 29/04/2022 19:00 | Градско-школска спортска дворана |
114 | Жупа 54 - Јастребац | 30/04/2022 19:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |
20. kolo (07./08.05.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
115 | Хајдук Вељко - Топличанин | 07/05/2022 19:00 | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 |
116 | Куршумлија - Жупа 54 | 08/05/2022 19:00 | СЦ Куршумлија |
117 | Врање 1957 - Јагодина | 07/05/2022 19:00 | Ј.У. Спортска хала Врање |
118 | Прибој - Бела Паланка | 07/05/2022 18:00 | Градска спортска дворана Прибој, Радмила Лавренчића 2 |
119 | Власотинце - Металац | 08/05/2022 19:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
120 | Јастребац - Златар | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
21. kolo (14./15.05.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
121 | Хајдук Вељко - Куршумлија | 14/05/2022 19:00 | Неготинска хала спортова, Зелена пијаца 47 |
122 | Топличанин - Врање 1957 | 14/05/2022 19:00 | СХ др. Зоран Ђинђић |
123 | Јагодина - Прибој | 13/05/2022 17:00 | Спортска хала „ЈАССА“ |
124 | Бела Паланка - Власотинце | 14/05/2022 19:00 | 'Бањица' Ул.Николе Тесле бб |
125 | Металац - Јастребац | 14/05/2022 19:00 | Спортска хала Рибница |
126 | Златар - Жупа 54 | 13/05/2022 19:00 | Градско-школска спортска дворана |
22. kolo (21./22.05.2022)
Број | Утакмица | ||
---|---|---|---|
127 | Куршумлија - Златар | СЦ Куршумлија | |
128 | Врање 1957 - Хајдук Вељко | Ј.У. Спортска хала Врање | |
129 | Прибој - Топличанин | 21/05/2022 17:00 | СХ др. Зоран Ђинђић Прокупље |
130 | Власотинце - Јагодина | 21/05/2022 19:00 | СРЦ"Власина", Бранислава Нушића бб, 16210 Власотинце |
131 | Јастребац - Бела Паланка | 21/05/2022 19:00 | Чика Душко Јовановић, Вука Караџића бб |
132 | Жупа 54 - Металац | 21/05/2022 19:00 | ЈП Спортски центар "Жупа" Александовац, Крушевачка бб 37230 Александровац |