Ђорђе Јовановић | 2002. | Играч | |
Веселин Јелић | 1987. | Играч | |
Петар Гојковић | 2001. | Играч | |
Бојан Аврамовић | 1986. | Играч | |
Никола Јовановић | 2003. | Играч | |
Александар Радовановић | 2003. | Играч | |
Немања Петровић | 1990. | Играч | |
Јован Радисављевић | 1994. | Играч | |
Лука Божанић | 1993. | Играч | |
Вељко Веселиновић | 2002. | Играч | |
Љубодраг Матић | 1997. | Играч | |
Александар Станојевић | 1987. | Играч | |
Немања Јовановић | 1986. | Играч | |
Марко Стевановић | 1990. | Играч | |
Павле Стојановић | 1996. | Играч | |
Милан Барбуловић | 2004. | Играч | |
Милош Сретеновић | 2006. | Играч | |
Филип Тасић | 2004. | Играч | |
Немања Стошић | 2003. | Играч | |
Лазар Барбатесковић | 2003. | Играч | |
Алекса Ивановић | 2004. | Играч | |
Вук Лазаревић | 1993. | Играч | |
Стефан Јовановић | 1995. | Играч | |
Рајко Симић | 2003. | Играч | |
Љиљана Матић | 1962. | Тренер | |
Звонко Стевановић | 1961. | Тренер | |
Веселин Јелић | 1987. | Помоћни тренер | |
Марко Рибић | 1987. | Рукометни радник | |
Никола Радосављевић | 1975. | Рукометни радник | |
Стеван Додић | 1969. | Рукометни радник | |
Славиша Јанковић | 1966. | Рукометни радник | |
Бојан Радисављевић | 1967. | Рукометни радник | |
Горан Ђурђевић | 1968. | Рукометни радник | |
Александар Марковић | 1978. | Медицински радник | |
Немања Станковић | 1993. | Медицински радник | |
Владимир Вељковић | 1983. | Медицински радник | |
Владан Трипковић | 1982. | Комесар за безбедност |
Исток - Запад
1. | Јастребац |
|
Јагодина |
25/09/2021 18:00h |
2. | Јагодина |
|
Жупа 54 |
03/10/2021 17:00h |
3. | Златар |
|
Јагодина |
10/10/2021 19:00h |
4. | Јагодина |
|
Металац |
17/10/2021 17:00h |
5. | Бела Паланка |
|
Јагодина |
20/10/2021 19:30h |
6. | Куршумлија |
|
Јагодина |
23/10/2021 19:00h |
7. | Јагодина |
|
Топличанин |
31/10/2021 17:00h |
8. | Хајдук Вељко |
|
Јагодина |
14/11/2021 18:00h |
9. | Јагодина |
|
Врање 1957 |
21/11/2021 17:00h |
10. | Прибој |
|
Јагодина |
27/11/2021 18:00h |
11. | Јагодина |
|
Власотинце |
05/12/2021 17:00h |
12. | Јагодина |
|
Јастребац |
20/02/2022 17:00h |
13. | Жупа 54 |
|
Јагодина |
27/02/2022 19:00h |
14. | Јагодина |
|
Златар |
06/03/2022 17:00h |
15. | Металац |
|
Јагодина |
13/03/2022 19:00h |
16. | Јагодина |
|
Бела Паланка |
27/03/2022 17:00h |
17. | Јагодина |
|
Куршумлија |
02/04/2022 16:30h |
18. | Топличанин |
|
Јагодина |
09/04/2022 18:00h |
19. | Јагодина |
|
Хајдук Вељко |
30/04/2022 19:00h |
20. | Врање 1957 |
|
Јагодина |
07/05/2022 19:00h |
21. | Јагодина |
|
Прибој |
13/05/2022 17:00h |
22. | Власотинце |
|
Јагодина |
21/05/2022 19:00h |
Најаву 3.кола Супер Б рукометне лиге Исток - Запад одрадили смо са Марком...
Најзанимљивије утакмице 2.кола Супер Б рукометне лиге можете пратити на Youtube...