Душан Стојковић | 1994. | Играч | |
Дарко Којић | 1981. | Играч | |
Данијел Ђорђевић | 1984. | Играч | |
Јанко Петровић | 1995. | Играч | |
Александар Стаменковић | 1997. | Играч | |
Милутин Бојић | 1993. | Играч | |
Александар Мартић | 1982. | Играч | |
Милош Дробњак | 1990. | Играч | |
Срђан Јевђеновић | 1987. | Играч | |
Дарко Стојковић | 1988. | Играч | |
Немања Марјановић | 1995. | Играч | |
Драган Радисављевић | 1983. | Играч | |
Богдан Станковић | 2003. | Играч | |
Филип Тодоровић | 2002. | Играч | |
Владимир Антић | 1996. | Играч | |
Василије Мандић Милић | 2003. | Играч | |
Урош Панић | 2003. | Играч | |
Дарко Димитријевић | 1983. | Играч | |
Александар Јанићијевић | 1989. | Играч | |
Марјан Живковић | 2005. | Играч | |
Душан Јањушевић | 2005. | Играч | |
Коста Диздар | 2004. | Играч | |
Вања Мирковић | 2006. | Играч | |
Александар Јевтић | 2002. | Играч | |
Марко Блажић | 1996. | Играч | |
Милан Благојевић | 1994. | Играч | |
Лазар Спасић | 2003. | Играч | |
Јован Ранковић | 2002. | Играч | |
Ненад Мартић | 1981. | Тренер | |
Дарко Којић | 1981. | Помоћни тренер | |
Марина Савић | 1980. | Рукометни радник | |
Далибор Филиповић | 1985. | Рукометни радник | |
Владимир Стокић | 1974. | Медицински радник | |
Федор Зоговић | 1971. | Медицински радник | |
Милица Александрић | 1984. | Медицински радник | |
Марко Поповић | 1984. | Медицински радник | |
Иван Сладић | 1971. | Комесар за безбедност |
Север - Центар
1. | Кикинда Гриндекс |
|
Смедерево |
25/09/2021 19:00h |
2. | Смедерево |
|
Сивац 69 |
02/10/2021 13:00h |
3. | Вождовац 2012 |
|
Смедерево |
09/10/2021 20:30h |
4. | Смедерево |
|
Колубара |
17/10/2021 13:00h |
5. | Врбас ПЕТРОЛ |
|
Смедерево |
20/10/2021 18:00h |
6. | Смедерево |
|
Синђелић |
24/10/2021 13:00h |
7. | Морава |
|
Смедерево |
29/10/2021 19:00h |
8. | Смедерево |
|
Апатин |
13/11/2021 13:00h |
9. | Црвенка Jaffa |
|
Смедерево |
20/11/2021 18:00h |
10. | Смедерево |
|
Уб |
27/11/2021 13:00h |
11. | Инђија |
|
Смедерево |
04/12/2021 15:30h |
12. | Смедерево |
|
Кикинда Гриндекс |
19/02/2022 19:00h |
13. | Сивац 69 |
|
Смедерево |
26/02/2022 19:00h |
14. | Смедерево |
|
Вождовац 2012 |
05/03/2022 19:00h |
15. | Колубара |
|
Смедерево |
12/03/2022 17:30h |
16. | Смедерево |
|
Врбас ПЕТРОЛ |
26/03/2022 19:00h |
17. | Синђелић |
|
Смедерево |
02/04/2022 21:00h |
18. | Смедерево |
|
Морава |
09/04/2022 19:00h |
19. | Апатин |
|
Смедерево |
30/04/2022 12:00h |
20. | Смедерево |
|
Црвенка Jaffa |
07/05/2022 13:00h |
21. | Уб |
|
Смедерево |
13/05/2022 21:00h |
22. | Смедерево |
|
Инђија |
21/05/2022 19:00h |
LIVESTREAM ПРЕНОСИ УТАКМИЦА 13.кола 25.02. 20:00 КИКИНДА - ХАЛАС ЈОЖЕФ https://youtu.be/3M_EbKuPd_g 26.02....
Поштовани, пре свега, хвала на указаној прилици да урадим овакву лепу и занимљиву...
Најзанимљивије утакмице 2.кола Супер Б рукометне лиге можете пратити на Youtube...