Дјордје Јовановић | 2002. | Играч | |
Веселин Јелић | 1987. | Играч | |
Михајло Стевовић | 1999. | Играч | |
Дјордје Дјордјевић | 2002. | Играч | |
Петар Гојковић | 2001. | Играч | |
Милош Јовановић | 1997. | Играч | |
Бојан Аврамовић | 1986. | Играч | |
Никола Јовановић | 2003. | Играч | |
Александар Радовановић | 2003. | Играч | |
Немања Петровић | 1990. | Играч | |
Јован Радисављевић | 1994. | Играч | |
Лука Божанић | 1993. | Играч | |
Вељко Веселиновић | 2002. | Играч | |
Љубодраг Матић | 1997. | Играч | |
Александар Станојевић | 1987. | Играч | |
Марко Стојановић | 1984. | Играч | |
Немања Јовановић | 1986. | Играч | |
Марко Стевановић | 1990. | Играч | |
Младен Радојевић | 1988. | Играч | |
Милан Барбуловић | 2004. | Играч | |
Лазар Барбатесковић | 2003. | Играч | |
Љиљана Матић | 1962. | Тренер | |
Веселин Јелић | 1987. | Помоћни тренер | |
Марко Рибић | 1987. | Рукометни радник | |
Никола Радосављевић | 1975. | Рукометни радник | |
Бојан Илић | 1978. | Рукометни радник | |
Бојан Радисављевић | 1967. | Рукометни радник | |
Давор Јоцић | 1986. | Рукометни радник | |
Марко Марковић | 1978. | Рукометни радник | |
Александар Марковић | 1978. | Медицински радник | |
Владимир Вељковић | 1983. | Медицински радник | |
Владан Трипковић | 1982. | Комесар за безбедност |
Исток - Запад
1. | Хајдук Вељко |
|
Јагодина |
10/10/2020 19:00h |
2. | Јагодина |
|
Куршумлија |
18/10/2020 19:00h |
3. | Врање 1957 |
|
Јагодина |
24/10/2020 19:00h |
4. | Златар |
|
Јагодина |
30/10/2020 20:00h |
5. | Јагодина |
|
Житорађа |
08/11/2020 19:00h |
6. | Бела Паланка |
|
Јагодина |
11/11/2020 19:00h |
7. | Јагодина |
|
Топличанин |
15/11/2020 19:00h |
8. | Мокра Гора |
|
Јагодина |
06/12/2020 14:00h |
9. | Јагодина |
|
Јастребац |
29/11/2020 19:00h |
10. | Металац |
|
Јагодина |
19/02/2021 20:00h |
11. | Јагодина |
|
Прибој |
28/02/2021 19:00h |
12. | Јагодина |
|
Хајдук Вељко |
07/03/2021 19:00h |
13. | Куршумлија |
|
Јагодина |
20/03/2021 19:00h |
14. | Јагодина |
|
Врање 1957 |
07/04/2021 19:00h |
15. | Јагодина |
|
Златар |
11/04/2021 19:00h |
16. | Житорађа |
|
Јагодина |
18/04/2021 18:00h |
17. | Јагодина |
|
Бела Паланка |
25/04/2021 19:00h |
18. | Топличанин |
|
Јагодина |
09/05/2021 19:00h |
19. | Јагодина |
|
Мокра Гора |
16/05/2021 19:00h |
20. | Јастребац |
|
Јагодина |
23/05/2021 20:00h |
21. | Јагодина |
|
Металац |
30/05/2021 17:00h |
22. | Прибој |
|
Јагодина |
02/06/2021 19:00h |
Најаву 3.кола Супер Б рукометне лиге Исток - Запад одрадили смо са Марком...
Најзанимљивије утакмице 2.кола Супер Б рукометне лиге можете пратити на Youtube...