Контролори

Mesto prebivališta: Црвенка
Telefon: +381 63 80 93 896
Email: yyadamovic@neobee.net

Utakmice

29/09/2019 17:30h Лавови БП Јединство Utakmica
12/10/2019 19:30h Јединство Морава Utakmica
16/11/2019 19:00h Југовић Вождовац 2012 Utakmica
07/12/2019 21:00h Вождовац 2012 Морава Utakmica
29/02/2020 19:00h Југовић Јединство Utakmica
12/03/2020 20:00h Врбас ПЕТРОЛ Јединство Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 64 826 99 04
Email: amiodrag@yahoo.com

Utakmice

21/09/2019 18:00h Панчево ОРК Београд Utakmica
30/11/2019 16:30h Раднички Топличанин Utakmica
10/11/2019 16:00h Бела Паланка Прибој Utakmica
Mesto prebivališta: Гроцка
Telefon:  
Email:  

Utakmice

--/--/---- -:- Хајдук Вељко Прва петолетка Utakmica
19/10/2019 15:30h Кучево Ђердап Utakmica
01/12/2019 19:30h Панчево Јуниор Utakmica
14/03/2020 17:00h ОРК Београд Млади радник Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon:  
Email:  

Utakmice

28/09/2019 17:00h Раднички Панчево Utakmica
10/11/2019 14:30h Јуниор Топличанин Utakmica
30/11/2019 19:00h Мокра Гора Златар Utakmica
07/03/2020 18:00h Прибој Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Бачка Паланка
Telefon: +381 63 534 609
Email: visekruna58@mts.rs

Utakmice

Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 63 374 363
Email: dejanvuk63@gmail.com

Utakmice

28/09/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Мачва Utakmica
09/11/2019 19:30h Мачва Лавови БП Utakmica
12/10/2019 19:00h Врање 1957 Куршумлија Utakmica
07/12/2019 19:00h Хајдук Вељко Врање 1957 Utakmica
07/03/2020 19:00h Хајдук Вељко Куршумлија Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 64 878 40 56
Email: dvukovic@bambi.rs

Utakmice

27/10/2019 17:00h Млади радник Панчево Utakmica
17/11/2019 17:00h Млади радник Слога Utakmica
06/10/2019 19:00h Хајдук Вељко Бела Паланка Utakmica
29/02/2020 17:30h Ђердап Слога Utakmica
Mesto prebivališta: Пожега
Telefon: +381 60 331 77 09
Email: drvostilpozega@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 18:00h Прибој Златар Utakmica
08/12/2019 16:00h Топличанин Панчево Utakmica
03/11/2019 18:00h Прибој Јагодина Utakmica
Mesto prebivališta: Врбас
Telefon:  
Email:  

Utakmice

19/10/2019 20:30h ОРК Београд Слога Utakmica
10/11/2019 18:30h Кикинда Панчево Utakmica
15/03/2020 14:30h Јуниор Кикинда Utakmica
Mesto prebivališta: Каћ
Telefon:  
Email:  

Utakmice

03/10/2019 17:30h Јуниор Слога Utakmica
02/11/2019 18:30h Панчево Слога Utakmica
07/12/2019 15:30h Јуниор Београд Utakmica
Mesto prebivališta: Пожаревац
Telefon:  
Email: denis.djordjevic@amaks.rs

Utakmice

13/10/2019 18:00h Слога Топличанин Utakmica
10/11/2019 13:00h Млади радник Кучево Utakmica
17/11/2019 18:00h Кучево Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Раља
Telefon: +381 63 328 046
Email: kosmaj1@mts.rs

Utakmice

01/11/2019 20:30h Лавови БП Сивац 69 Utakmica
23/11/2019 19:00h Смедерево Југовић Utakmica
29/02/2020 19:00h Смедерево Морава Utakmica
14/03/2020 19:00h Југовић Колубара Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 62 245 526
Email: jovnik.zivkovic@gmail.com

Utakmice

16/11/2019 20:00h Морава Сивац 69 Utakmica
02/11/2019 19:00h Врање 1957 Бела Паланка Utakmica
30/11/2019 19:00h Врање 1957 Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon: +381 62 601 221
Email: gorankondiva@yahoo.com

Utakmice

21/09/2019 19:00h Мокра Гора Врање 1957 Utakmica
06/10/2019 19:00h Житорађа Златар Utakmica
02/11/2019 19:00h Топличанин Житорађа Utakmica
15/11/2019 19:00h Врање 1957 Златар Utakmica
29/11/2019 20:00h Житорађа Хајдук Вељко Utakmica
29/02/2020 19:00h Врање 1957 Мокра Гора Utakmica
13/03/2020 18:00h Мокра Гора Прибој Utakmica
Mesto prebivališta:  
Telefon:  
Email:  

Utakmice

22/09/2019 17:30h Лавови БП Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
13/10/2019 18:00h Смедерево Сивац 69 Utakmica
07/11/2019 19:00h Колубара Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
16/11/2019 19:30h Јединство Мачва Utakmica
01/12/2019 17:30h Лавови БП Смедерево Utakmica
28/09/2019 19:00h Раднички Прибој Utakmica
20/10/2019 18:00h Хајдук Вељко Раднички Utakmica
24/11/2019 19:00h Златар Раднички Utakmica
29/02/2020 18:00h Раднички Топличанин Utakmica
07/03/2020 19:00h Мачва Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon:  
Email: dobrosav71@gmail.com

Utakmice

06/10/2019 19:30h ОРК Београд Београд Utakmica
07/12/2019 19:00h Бор РТБ Слога Utakmica
13/10/2019 18:00h Златар Хајдук Вељко Utakmica
Mesto prebivališta: Врбас
Telefon: +381 63 882 72 96
Email: knezodvrbasa@gmail.com

Utakmice

28/09/2019 19:00h Југовић Морава Utakmica
27/11/2019 20:15h Кикинда Млади радник Utakmica
20/10/2019 19:00h Јагодина Топличанин Utakmica
07/03/2020 20:00h Млади радник Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Панчево
Telefon:  
Email: micema@mts.rs

Utakmice

20/10/2019 18:00h Црвенка Вождовац 2012 Utakmica
22/09/2019 17:30h Млади радник Јуниор Utakmica
24/11/2019 16:00h Јуниор Раднички Utakmica
14/03/2020 21:00h Вождовац 2012 Сивац 69 Utakmica
Mesto prebivališta: Косовска Митровица
Telefon: +381 63 426 095
Email: lazicrss@yahoo.com

Utakmice

30/11/2019 20:00h Морава Црвенка Utakmica
23/11/2019 19:00h Куршумлија Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon:  
Email: srdjanlonce@gmail.com

Utakmice

05/10/2019 19:00h Колубара Југовић Utakmica
10/11/2019 18:00h Слога Београд Utakmica
08/12/2019 20:00h Златар Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Панчево
Telefon: +381 64 876 52 11
Email: maric68@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Сивац 69 Мачва Utakmica
09/11/2019 19:00h Бор РТБ Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Зрењанин
Telefon: +381 63 588 851
Email: hesta1969@gmail.com

Utakmice

08/12/2019 18:00h Југовић Лавови БП Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 65 362 91 53
Email: mikzoran@hotmail.com

Utakmice

01/12/2019 19:00h Слога Кикинда Utakmica
28/09/2019 19:00h Бела Паланка Житорађа Utakmica
19/10/2019 18:00h Прибој Врање 1957 Utakmica
08/03/2020 19:00h Јагодина Златар Utakmica
Mesto prebivališta: Црвенка
Telefon:  
Email:  

Utakmice

13/10/2019 17:30h Млади радник ОРК Београд Utakmica
17/11/2019 20:30h Београд Кикинда Utakmica
07/03/2020 17:00h Кикинда Ђердап Utakmica
Mesto prebivališta: Пожаревац
Telefon: +381 65 878 40 62
Email: mirko.ten@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 17:00h Београд Топличанин Utakmica
27/11/2019 19:00h Бор РТБ Београд Utakmica
12/10/2019 19:00h Топличанин Прибој Utakmica
09/11/2019 19:00h Бела Паланка Златар Utakmica
01/03/2020 16:00h Кучево Раднички Utakmica
14/03/2020 19:00h Бела Паланка Хајдук Вељко Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 63 84 27 226
Email: mrakic2012@gmail.com

Utakmice

Mesto prebivališta: Крагујевац
Telefon:  
Email: savkovici3@mts.rs

Utakmice

03/11/2019 14:30h Кучево Јуниор Utakmica
17/11/2019 19:00h Јагодина Житорађа Utakmica
08/03/2020 19:00h Топличанин Мокра Гора Utakmica
Mesto prebivališta: Панчево
Telefon:  
Email: milivoj013@yahoo.com

Utakmice

05/10/2019 19:00h Сивац 69 Вождовац 2012 Utakmica
26/10/2019 17:00h Ђердап Јуниор Utakmica
01/12/2019 16:30h Београд Ђердап Utakmica
07/03/2020 19:30h Колубара Смедерево Utakmica
Mesto prebivališta: Апатин
Telefon:  
Email:  

Utakmice

13/10/2019 18:00h Кикинда Јуниор Utakmica
07/12/2019 20:30h Кикинда Кучево Utakmica
Mesto prebivališta:  
Telefon:  
Email:  

Utakmice

Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon: +381 69 185 88 85
Email: vstojanovic3@gmail.com

Utakmice

03/11/2019 19:30h Топличанин Ђердап Utakmica
24/11/2019 18:00h Житорађа Врање 1957 Utakmica
07/03/2020 19:00h Бор РТБ Кучево Utakmica
28/09/2019 19:00h Врање 1957 Прва петолетка Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon: +381 63 775 55 44
Email: drbatatasic@gmail.com

Utakmice

05/10/2019 20:00h Морава Лавови БП Utakmica
19/10/2019 19:00h Куршумлија Бела Паланка Utakmica
07/12/2019 19:00h Куршумлија Јагодина Utakmica
15/03/2020 16:00h Топличанин Слога Utakmica
Mesto prebivališta: Железник
Telefon: +381 63 303 038
Email: zorantijanic@gmail.com

Utakmice

05/10/2019 19:30h Јединство Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
15/11/2019 20:30h Лавови БП Црвенка Utakmica