Делегати

Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 69 114 81 72
Email: rukometnis1@gmail.com

Utakmice

19/10/2019 19:30h Колубара Јединство Utakmica
09/11/2019 20:30h Вождовац 2012 Смедерево Utakmica
29/09/2019 19:00h Куршумлија Хајдук Вељко Utakmica
02/11/2019 19:00h Мокра Гора Хајдук Вељко Utakmica
29/02/2020 19:00h Бела Паланка Јагодина Utakmica
Mesto prebivališta: Нови Сад
Telefon:  
Email:  

Utakmice

09/11/2019 19:00h Црвенка Југовић Utakmica
05/10/2019 16:00h Кучево Бор РТБ Utakmica
27/10/2019 18:00h Кикинда ОРК Београд Utakmica
29/02/2020 19:00h Врбас ПЕТРОЛ Лавови БП Utakmica
Mesto prebivališta: Кикинда
Telefon:  
Email: boris_vuk@yahoo.com

Utakmice

20/10/2019 19:30h Мачва Смедерево Utakmica
24/11/2019 19:00h Сивац 69 Колубара Utakmica
07/03/2020 18:30h Панчево Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Кикинда
Telefon: +381 63 407 450
Email: milan.gasic.ki@gmail.com

Utakmice

29/09/2019 18:00h Црвенка Сивац 69 Utakmica
02/11/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Вождовац 2012 Utakmica
23/11/2019 19:00h Црвенка Јединство Utakmica
07/03/2020 19:30h Јединство Лавови БП Utakmica
14/03/2020 19:00h Црвенка Мачва Utakmica
Mesto prebivališta: Нови Сад
Telefon: +381 63 595 707
Email: zeljkogolubovic88@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 19:30h Јединство Југовић Utakmica
13/10/2019 19:30h Вождовац 2012 Мачва Utakmica
24/11/2019 19:30h Мачва Морава Utakmica
06/12/2019 19:00h Црвенка Колубара Utakmica
07/03/2020 19:00h Сивац 69 Црвенка Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 64 142 55 70
Email: milenabg2@yahoo.com

Utakmice

06/10/2019 19:30h Мачва Црвенка Utakmica
02/11/2019 20:00h Морава Колубара Utakmica
30/11/2019 15:30h Колубара Мачва Utakmica
14/03/2020 18:00h Раднички Јагодина Utakmica
Mesto prebivališta: Пожаревац
Telefon: +381 64 857 97 11
Email: pedjadjordjevic@gmail.com

Utakmice

13/10/2019 18:00h Бор РТБ Ђердап Utakmica
26/11/2019 18:30h Ђердап Панчево Utakmica
09/11/2019 20:00h Хајдук Вељко Топличанин Utakmica
26/02/2020 20:00h Јуниор Млади радник Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 62 143 86 87
Email: boris.ivanovic@yahoo.com

Utakmice

20/10/2019 18:00h Сивац 69 Југовић Utakmica
20/09/2019 20:00h Кикинда Бор РТБ Utakmica
10/11/2019 19:00h Јагодина Врање 1957 Utakmica
15/03/2020 16:00h Кучево Панчево Utakmica
Mesto prebivališta: Зајечар
Telefon: +381 64 210 15 62
Email: ivana.jovanovic83@yahoo.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Јагодина Бела Паланка Utakmica
05/10/2019 17:00h Ђердап Кикинда Utakmica
26/10/2019 18:00h Бор РТБ Топличанин Utakmica
23/11/2019 19:00h Хајдук Вељко Јагодина Utakmica
28/02/2020 19:00h Куршумлија Житорађа Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 64 44 64 585
Email: skolskisport@sezampro.rs

Utakmice

07/03/2020 19:00h Житорађа Бела Паланка Utakmica
15/03/2020 19:00h Врање 1957 Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 64 446 45 85
Email: skolskisport@sezampro.rs

Utakmice

Mesto prebivališta: Сомбор
Telefon: +381 63 81 20 209
Email: danci.rso@gmail.com

Utakmice

09/11/2019 19:00h Сивац 69 Јединство Utakmica
13/10/2019 15:00h Панчево Кучево Utakmica
16/11/2019 18:30h Панчево Бор РТБ Utakmica
Mesto prebivališta: Крагујевац
Telefon: +381 60 705 60 70
Email: lopi_10@yahoo.com

Utakmice

Mesto prebivališta: Зрењанин
Telefon:  
Email: mandiczr@gmail.com

Utakmice

13/10/2019 17:30h Лавови БП Колубара Utakmica
01/12/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Југовић Utakmica
02/11/2019 19:30h ОРК Београд Бор РТБ Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 63 425 410
Email: iv_mandic@yahoo.com

Utakmice

09/10/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Црвенка Utakmica
19/10/2019 20:00h Морава Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
02/11/2019 19:00h Југовић Мачва Utakmica
23/11/2019 20:30h Вождовац 2012 Лавови БП Utakmica
09/11/2019 19:00h Куршумлија Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 63 406 636
Email: martinovic.r.lala@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 19:00h Раднички Кучево Utakmica
27/10/2019 17:00h Слога Раднички Utakmica
18/11/2019 20:30h ОРК Београд Јуниор Utakmica
Mesto prebivališta: Крагујевац
Telefon: +381 62 332 083
Email: zdravko.matovic@yahoo.com

Utakmice

19/10/2019 18:00h Панчево Београд Utakmica
09/11/2019 19:30h Ђердап ОРК Београд Utakmica
01/12/2019 18:00h Прибој Куршумлија Utakmica
08/03/2020 15:00h Слога Јуниор Utakmica
Mesto prebivališta: Јагодина
Telefon: +381 65 225 16 62
Email: dmilenkoja@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 19:30h Морава Смедерево Utakmica
07/12/2019 19:00h Смедерево Јединство Utakmica
03/11/2019 18:00h Раднички Кикинда Utakmica
16/11/2019 17:00h Раднички Ђердап Utakmica
29/02/2020 19:00h Бор РТБ Кикинда Utakmica
Mesto prebivališta: Костолац
Telefon: +381 69 380 35 88
Email: folenenadic@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 18:30h Слога Ђердап Utakmica
19/10/2019 17:00h Раднички Млади радник Utakmica
01/12/2019 13:00h Кучево ОРК Београд Utakmica
15/03/2020 17:00h Ђердап Бор РТБ Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 63 85 58 599
Email: svetlanaobucina555@gmail.com

Utakmice

28/09/2019 19:00h Смедерево Колубара Utakmica
19/10/2019 18:00h Топличанин Кикинда Utakmica
23/11/2019 21:00h Слога Кучево Utakmica
Mesto prebivališta: Ваљево
Telefon: +381 63 564 703
Email: pavlovic.cane@gmail.com

Utakmice

19/10/2019 17:00h Јуниор Бор РТБ Utakmica
27/10/2019 14:30h Београд Кучево Utakmica
28/09/2019 19:00h Златар Јагодина Utakmica
17/11/2019 19:00h Прибој Хајдук Вељко Utakmica
01/03/2020 19:30h Мачва Сивац 69 Utakmica
15/03/2020 17:30h Лавови БП Морава Utakmica
Mesto prebivališta: Панчево
Telefon:  
Email: pericdejan@gmail.com

Utakmice

13/10/2019 14:30h Београд Раднички Utakmica
03/11/2019 14:30h Београд Млади радник Utakmica
08/12/2019 19:00h ОРК Београд Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Крушевац
Telefon: +381 64 176 40 14
Email: brka.ks@gmail.com

Utakmice

24/11/2019 18:00h Топличанин ОРК Београд Utakmica
16/10/2019 19:30h Мокра Гора Топличанин Utakmica
06/12/2019 20:30h Раднички Мокра Гора Utakmica
29/02/2020 18:00h Топличанин Београд Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 63 624 543
Email: j_popadic@yahoo.com

Utakmice

30/11/2019 19:30h Јединство Вождовац 2012 Utakmica
05/10/2019 18:00h Прибој Мокра Гора Utakmica
16/11/2019 19:00h Мокра Гора Куршумлија Utakmica
14/03/2020 19:00h Златар Житорађа Utakmica
Mesto prebivališta: Крагујевац
Telefon:  
Email: stavro.raskovic@yahoo.com

Utakmice

02/11/2019 19:00h Смедерево Црвенка Utakmica
Mesto prebivališta: Чачак
Telefon:  
Email: micasavkovicca@gmail.com

Utakmice

12/10/2019 17:00h Раднички Житорађа Utakmica
16/11/2019 19:00h Раднички Бела Паланка Utakmica
29/02/2020 18:30h ОРК Београд Панчево Utakmica
14/03/2020 20:00h Раднички Београд Utakmica
Mesto prebivališta: Краљево
Telefon: +381 63 802 84 18
Email: sokolovicg@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 19:00h Топличанин Раднички Utakmica
12/10/2019 19:00h Мокра Гора Јагодина Utakmica
02/11/2019 19:00h Златар Куршумлија Utakmica
29/11/2019 19:00h Топличанин Бела Паланка Utakmica
29/02/2020 19:00h Златар Прибој Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 64 249 43 26
Email: vanjast.407@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Житорађа Куршумлија Utakmica
01/12/2019 17:00h Млади радник Бор РТБ Utakmica
09/11/2019 19:00h Житорађа Прибој Utakmica
07/03/2020 18:30h Београд ОРК Београд Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 69 279 77 99
Email: ljiljanamalamilica@gmail.com

Utakmice

07/12/2019 19:00h Ђердап Млади радник Utakmica
05/10/2019 19:00h Топличанин Врање 1957 Utakmica
Mesto prebivališta: Врање
Telefon: +381 62 285 254
Email: alex.tasic@yahoo.com

Utakmice

04/10/2019 19:00h Топличанин Млади радник Utakmica
17/10/2019 18:30h Житорађа Мокра Гора Utakmica
23/11/2019 19:00h Бела Паланка Мокра Гора Utakmica
Mesto prebivališta: Ковин
Telefon: +381 63 77 97 812
Email: zoran.cernoh@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Колубара Вождовац 2012 Utakmica
16/11/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Смедерево Utakmica
08/12/2019 18:00h Сивац 69 Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
06/10/2019 20:00h Јагодина Раднички Utakmica
29/02/2020 20:30h Вождовац 2012 Колубара Utakmica
07/03/2020 19:00h Морава Југовић Utakmica