Судије

Mesto prebivališta: Бачка Паланка
Telefon: +381 65 25 90 145
Email: alimpic.milenko@gmail.com

Utakmice

29/09/2019 18:00h Црвенка Сивац 69 Utakmica
09/11/2019 19:00h Црвенка Југовић Utakmica
29/02/2020 20:30h Вождовац 2012 Колубара Utakmica
Mesto prebivališta: Панчево
Telefon:  
Email:  

Utakmice

22/09/2019 17:00h Београд Топличанин Utakmica
03/10/2019 17:30h Јуниор Слога Utakmica
19/10/2019 20:30h ОРК Београд Слога Utakmica
26/10/2019 17:00h Ђердап Јуниор Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 65 5439876
Email: vanja.antic64@gmail.com

Utakmice

28/09/2019 19:00h Смедерево Колубара Utakmica
06/10/2019 19:30h Мачва Црвенка Utakmica
02/11/2019 20:00h Морава Колубара Utakmica
20/09/2019 20:00h Кикинда Бор РТБ Utakmica
Mesto prebivališta: Црвенка
Telefon:  
Email:  

Utakmice

13/10/2019 18:00h Кикинда Јуниор Utakmica
19/10/2019 15:30h Кучево Ђердап Utakmica
01/12/2019 16:30h Београд Ђердап Utakmica
07/03/2020 17:00h Кикинда Ђердап Utakmica
Mesto prebivališta: Нови Сад
Telefon: +381 63 550 965
Email: nikolabakmaz@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Јагодина Бела Паланка Utakmica
29/09/2019 17:30h Лавови БП Јединство Utakmica
13/10/2019 19:30h Вождовац 2012 Мачва Utakmica
09/11/2019 19:00h Сивац 69 Јединство Utakmica
06/12/2019 19:00h Црвенка Колубара Utakmica
16/11/2019 18:30h Панчево Бор РТБ Utakmica
20/10/2019 18:00h Хајдук Вељко Раднички Utakmica
07/03/2020 19:00h Сивац 69 Црвенка Utakmica
14/03/2020 19:00h Црвенка Мачва Utakmica
Mesto prebivališta: Панчево
Telefon:  
Email: bancovball@gmail.com

Utakmice

Mesto prebivališta: Јагодина
Telefon: +381 63 628 001
Email: blagojevic76@gmail.com

Utakmice

28/09/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Мачва Utakmica
30/11/2019 19:30h Јединство Вождовац 2012 Utakmica
26/10/2019 18:00h Бор РТБ Топличанин Utakmica
14/03/2020 19:00h Југовић Колубара Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 64 261 00 81
Email: boricicljmp@yahoo.com

Utakmice

08/12/2019 18:00h Сивац 69 Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
Mesto prebivališta: Врбас
Telefon:  
Email:  

Utakmice

13/10/2019 17:30h Млади радник ОРК Београд Utakmica
10/11/2019 18:30h Кикинда Панчево Utakmica
24/11/2019 16:00h Јуниор Раднички Utakmica
15/03/2020 14:30h Јуниор Кикинда Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 63 893 47 21
Email: nikola.vasilijic@gmail.com

Utakmice

17/10/2019 18:30h Житорађа Мокра Гора Utakmica
02/11/2019 19:00h Топличанин Житорађа Utakmica
23/11/2019 19:00h Хајдук Вељко Јагодина Utakmica
07/03/2020 19:00h Житорађа Бела Паланка Utakmica
Mesto prebivališta: Пожаревац
Telefon: +381 63 663 861
Email: dusan9vasiljevic@gmail.com

Utakmice

--/--/---- -:- Хајдук Вељко Прва петолетка Utakmica
28/09/2019 19:00h Југовић Морава Utakmica
05/10/2019 19:00h Колубара Југовић Utakmica
16/11/2019 19:00h Југовић Вождовац 2012 Utakmica
03/11/2019 14:30h Београд Млади радник Utakmica
07/12/2019 19:00h Бор РТБ Слога Utakmica
19/10/2019 18:00h Прибој Врање 1957 Utakmica
09/11/2019 20:00h Хајдук Вељко Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 65 852 55 22
Email: zeljko9vasiljevic@gmail.com

Utakmice

--/--/---- -:- Хајдук Вељко Прва петолетка Utakmica
28/09/2019 19:00h Југовић Морава Utakmica
05/10/2019 19:00h Колубара Југовић Utakmica
16/11/2019 19:00h Југовић Вождовац 2012 Utakmica
03/11/2019 14:30h Београд Млади радник Utakmica
07/12/2019 19:00h Бор РТБ Слога Utakmica
19/10/2019 18:00h Прибој Врање 1957 Utakmica
09/11/2019 20:00h Хајдук Вељко Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Умчари
Telefon: +381 65 809 99 71
Email: ivanvelickovic77@yahoo.com

Utakmice

12/10/2019 19:30h Јединство Морава Utakmica
20/10/2019 18:00h Сивац 69 Југовић Utakmica
09/11/2019 19:30h Мачва Лавови БП Utakmica
01/12/2019 17:30h Лавови БП Смедерево Utakmica
21/09/2019 19:00h Раднички Кучево Utakmica
03/11/2019 18:00h Раднички Кикинда Utakmica
23/11/2019 21:00h Слога Кучево Utakmica
08/12/2019 19:00h ОРК Београд Раднички Utakmica
05/10/2019 18:00h Прибој Мокра Гора Utakmica
07/03/2020 19:30h Јединство Лавови БП Utakmica
15/03/2020 16:00h Кучево Панчево Utakmica
Mesto prebivališta: Нови Сад
Telefon: +381 64 351 76 52
Email: dulevojvodic@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 19:30h Јединство Југовић Utakmica
13/10/2019 17:30h Лавови БП Колубара Utakmica
24/11/2019 19:00h Сивац 69 Колубара Utakmica
07/12/2019 21:00h Вождовац 2012 Морава Utakmica
06/10/2019 20:00h Јагодина Раднички Utakmica
09/11/2019 19:00h Куршумлија Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Бешка
Telefon:  
Email:  

Utakmice

02/11/2019 18:30h Панчево Слога Utakmica
17/11/2019 20:30h Београд Кикинда Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon: +381 64 479 73 89
Email: golubovicmarjan544@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Житорађа Куршумлија Utakmica
04/10/2019 19:00h Топличанин Млади радник Utakmica
30/11/2019 16:30h Раднички Топличанин Utakmica
19/10/2019 19:00h Куршумлија Бела Паланка Utakmica
24/11/2019 18:00h Житорађа Врање 1957 Utakmica
28/02/2020 19:00h Куршумлија Житорађа Utakmica
13/03/2020 18:00h Мокра Гора Прибој Utakmica
Mesto prebivališta: Зрењанин
Telefon: +381 64 888 2 999
Email: darko.grubacki@nis.eu

Utakmice

21/09/2019 19:30h Јединство Југовић Utakmica
13/10/2019 17:30h Лавови БП Колубара Utakmica
24/11/2019 19:00h Сивац 69 Колубара Utakmica
07/12/2019 21:00h Вождовац 2012 Морава Utakmica
06/10/2019 20:00h Јагодина Раднички Utakmica
09/11/2019 19:00h Куршумлија Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 60 520 00 67
Email: bojandauti@yahoo.com

Utakmice

09/10/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Црвенка Utakmica
19/10/2019 18:00h Топличанин Кикинда Utakmica
28/09/2019 19:00h Раднички Прибој Utakmica
17/11/2019 19:00h Прибој Хајдук Вељко Utakmica
29/02/2020 18:00h Раднички Топличанин Utakmica
07/03/2020 18:30h Панчево Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Јагодина
Telefon: +381 69 315 28 16
Email: banedjokic77@gmail.com

Utakmice

28/09/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Мачва Utakmica
30/11/2019 19:30h Јединство Вождовац 2012 Utakmica
26/10/2019 18:00h Бор РТБ Топличанин Utakmica
14/03/2020 19:00h Југовић Колубара Utakmica
Mesto prebivališta: Врбас
Telefon: +381 64 254 39 13
Email: stevandjurasinovic92@hotmail.com

Utakmice

24/11/2019 19:30h Мачва Морава Utakmica
08/12/2019 18:00h Југовић Лавови БП Utakmica
05/10/2019 16:00h Кучево Бор РТБ Utakmica
27/10/2019 18:00h Кикинда ОРК Београд Utakmica
13/10/2019 18:00h Златар Хајдук Вељко Utakmica
10/11/2019 19:00h Јагодина Врање 1957 Utakmica
16/11/2019 19:00h Раднички Бела Паланка Utakmica
29/02/2020 19:00h Југовић Јединство Utakmica
Mesto prebivališta:  
Telefon:  
Email: zivicnemanja@hotmail.com

Utakmice

13/10/2019 18:00h Слога Топличанин Utakmica
19/10/2019 18:00h Панчево Београд Utakmica
03/11/2019 14:30h Кучево Јуниор Utakmica
09/11/2019 19:30h Ђердап ОРК Београд Utakmica
16/11/2019 17:00h Раднички Ђердап Utakmica
07/12/2019 15:30h Јуниор Београд Utakmica
29/02/2020 19:00h Бор РТБ Кикинда Utakmica
14/03/2020 17:00h ОРК Београд Млади радник Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon:  
Email:  

Utakmice

13/10/2019 15:00h Панчево Кучево Utakmica
27/10/2019 17:00h Млади радник Панчево Utakmica
10/11/2019 13:00h Млади радник Кучево Utakmica
18/11/2019 20:30h ОРК Београд Јуниор Utakmica
Mesto prebivališta: Јагодина
Telefon: +381 64 264 62 54
Email: stefan.zvijera.ja@gmail.com

Utakmice

13/10/2019 18:00h Бор РТБ Ђердап Utakmica
27/11/2019 19:00h Бор РТБ Београд Utakmica
01/12/2019 19:30h Панчево Јуниор Utakmica
08/03/2020 15:00h Слога Јуниор Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon: +381 63 133 99 55
Email: zdravkovic.p@gmail.com

Utakmice

17/10/2019 18:30h Житорађа Мокра Гора Utakmica
02/11/2019 19:00h Топличанин Житорађа Utakmica
23/11/2019 19:00h Хајдук Вељко Јагодина Utakmica
07/03/2020 19:00h Житорађа Бела Паланка Utakmica
Mesto prebivališta: Старчево
Telefon:  
Email: daliborivankov@yahoo.com

Utakmice

Mesto prebivališta: Железник
Telefon: +381 63 249 527
Email: nidzailic@hotmail.com

Utakmice

12/10/2019 19:30h Јединство Морава Utakmica
20/10/2019 18:00h Сивац 69 Југовић Utakmica
09/11/2019 19:30h Мачва Лавови БП Utakmica
01/12/2019 17:30h Лавови БП Смедерево Utakmica
21/09/2019 19:00h Раднички Кучево Utakmica
03/11/2019 18:00h Раднички Кикинда Utakmica
23/11/2019 21:00h Слога Кучево Utakmica
08/12/2019 19:00h ОРК Београд Раднички Utakmica
05/10/2019 18:00h Прибој Мокра Гора Utakmica
07/03/2020 19:30h Јединство Лавови БП Utakmica
15/03/2020 16:00h Кучево Панчево Utakmica
Mesto prebivališta: Чачак
Telefon: +381 65 822 22 24
Email: gagaaa.djekic@gmail.com

Utakmice

09/11/2019 19:00h Бор РТБ Раднички Utakmica
29/02/2020 18:30h ОРК Београд Панчево Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 63 70 98 903
Email: jelena.jakov@yahoo.com

Utakmice

28/09/2019 19:00h Смедерево Колубара Utakmica
06/10/2019 19:30h Мачва Црвенка Utakmica
02/11/2019 20:00h Морава Колубара Utakmica
20/09/2019 20:00h Кикинда Бор РТБ Utakmica
Mesto prebivališta: Ваљево
Telefon:  
Email: guyva185@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 18:00h Прибој Златар Utakmica
30/11/2019 15:30h Колубара Мачва Utakmica
27/10/2019 14:30h Београд Кучево Utakmica
20/10/2019 19:00h Јагодина Топличанин Utakmica
09/11/2019 19:00h Бела Паланка Златар Utakmica
16/11/2019 19:00h Мокра Гора Куршумлија Utakmica
07/03/2020 18:00h Прибој Раднички Utakmica
14/03/2020 20:00h Раднички Београд Utakmica
Mesto prebivališta: Лазаревац
Telefon: +381 62 180 41 49
Email: jevticdjordje@yahoo.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Сивац 69 Мачва Utakmica
19/10/2019 20:00h Морава Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
01/11/2019 20:30h Лавови БП Сивац 69 Utakmica
15/11/2019 20:30h Лавови БП Црвенка Utakmica
27/10/2019 17:00h Слога Раднички Utakmica
30/11/2019 19:00h Врање 1957 Раднички Utakmica
01/03/2020 19:30h Мачва Сивац 69 Utakmica
07/03/2020 19:00h Хајдук Вељко Куршумлија Utakmica
15/03/2020 17:30h Лавови БП Морава Utakmica
Mesto prebivališta: Лазаревац
Telefon: +381 62 229 690
Email: milosjevtic.rgf@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Сивац 69 Мачва Utakmica
19/10/2019 20:00h Морава Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
01/11/2019 20:30h Лавови БП Сивац 69 Utakmica
15/11/2019 20:30h Лавови БП Црвенка Utakmica
27/10/2019 17:00h Слога Раднички Utakmica
30/11/2019 19:00h Врање 1957 Раднички Utakmica
01/03/2020 19:30h Мачва Сивац 69 Utakmica
07/03/2020 19:00h Хајдук Вељко Куршумлија Utakmica
15/03/2020 17:30h Лавови БП Морава Utakmica
Mesto prebivališta: Панчево
Telefon: +381 69 233 73 04
Email: vlada03@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 17:30h Лавови БП Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
Mesto prebivališta: Рача Крагујевачка
Telefon:  
Email: markosportska90@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 17:30h Млади радник Јуниор Utakmica
19/10/2019 17:00h Раднички Млади радник Utakmica
17/11/2019 18:00h Кучево Топличанин Utakmica
26/02/2020 20:00h Јуниор Млади радник Utakmica
15/03/2020 17:00h Ђердап Бор РТБ Utakmica
Mesto prebivališta: Косовска Митровица
Telefon: +381 64 454 55 54
Email: gorankovackm@yahoo.com

Utakmice

07/12/2019 19:00h Смедерево Јединство Utakmica
02/11/2019 19:00h Златар Куршумлија Utakmica
29/11/2019 19:00h Топличанин Бела Паланка Utakmica
29/02/2020 19:00h Златар Прибој Utakmica
Mesto prebivališta: Црвенка
Telefon:  
Email:  

Utakmice

13/10/2019 18:00h Кикинда Јуниор Utakmica
19/10/2019 15:30h Кучево Ђердап Utakmica
01/12/2019 16:30h Београд Ђердап Utakmica
07/03/2020 17:00h Кикинда Ђердап Utakmica
Mesto prebivališta: Ветерник
Telefon: +381 69 107 11 08
Email: nemanjakovacic84@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 19:00h Топличанин Раднички Utakmica
13/10/2019 18:00h Смедерево Сивац 69 Utakmica
02/11/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Вождовац 2012 Utakmica
23/11/2019 19:00h Црвенка Јединство Utakmica
07/12/2019 19:00h Хајдук Вељко Врање 1957 Utakmica
29/02/2020 19:00h Врбас ПЕТРОЛ Лавови БП Utakmica
14/03/2020 18:00h Раднички Јагодина Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon:  
Email:  

Utakmice

22/09/2019 18:30h Слога Ђердап Utakmica
06/10/2019 19:30h ОРК Београд Београд Utakmica
10/11/2019 14:30h Јуниор Топличанин Utakmica
17/11/2019 17:00h Млади радник Слога Utakmica
01/12/2019 19:00h Слога Кикинда Utakmica
01/03/2020 16:00h Кучево Раднички Utakmica
08/03/2020 19:00h Јагодина Златар Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon:  
Email:  

Utakmice

22/09/2019 18:30h Слога Ђердап Utakmica
06/10/2019 19:30h ОРК Београд Београд Utakmica
10/11/2019 14:30h Јуниор Топличанин Utakmica
17/11/2019 17:00h Млади радник Слога Utakmica
01/12/2019 19:00h Слога Кикинда Utakmica
01/03/2020 16:00h Кучево Раднички Utakmica
08/03/2020 19:00h Јагодина Златар Utakmica
Mesto prebivališta: Крагујевац
Telefon: +381 64 614 88 86
Email: spassoje@gmail.com

Utakmice

20/10/2019 18:00h Црвенка Вождовац 2012 Utakmica
02/11/2019 19:00h Смедерево Црвенка Utakmica
23/11/2019 20:30h Вождовац 2012 Лавови БП Utakmica
28/09/2019 19:00h Бела Паланка Житорађа Utakmica
06/10/2019 19:00h Хајдук Вељко Бела Паланка Utakmica
12/10/2019 19:00h Топличанин Прибој Utakmica
17/11/2019 19:00h Јагодина Житорађа Utakmica
30/11/2019 19:00h Мокра Гора Златар Utakmica
08/12/2019 20:00h Златар Топличанин Utakmica
07/03/2020 19:30h Колубара Смедерево Utakmica
14/03/2020 21:00h Вождовац 2012 Сивац 69 Utakmica
Mesto prebivališta: Петроварадин
Telefon: +381 61 688 7 588
Email: ivan.mandic.sudija@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 19:00h Топличанин Раднички Utakmica
13/10/2019 18:00h Смедерево Сивац 69 Utakmica
02/11/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Вождовац 2012 Utakmica
23/11/2019 19:00h Црвенка Јединство Utakmica
07/12/2019 19:00h Хајдук Вељко Врање 1957 Utakmica
29/02/2020 19:00h Врбас ПЕТРОЛ Лавови БП Utakmica
14/03/2020 18:00h Раднички Јагодина Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon:  
Email: peki.les@gmail.com

Utakmice

16/11/2019 20:00h Морава Сивац 69 Utakmica
16/10/2019 19:30h Мокра Гора Топличанин Utakmica
06/10/2019 19:00h Житорађа Златар Utakmica
10/11/2019 16:00h Бела Паланка Прибој Utakmica
07/03/2020 19:00h Бор РТБ Кучево Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 64 262 03 60
Email: dekimark84@yahoo.com

Utakmice

08/12/2019 18:00h Сивац 69 Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
15/03/2020 14:30h Јуниор Кикинда Utakmica
Mesto prebivališta: Врбас
Telefon:  
Email:  

Utakmice

13/10/2019 17:30h Млади радник ОРК Београд Utakmica
10/11/2019 18:30h Кикинда Панчево Utakmica
24/11/2019 16:00h Јуниор Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Нови Сад
Telefon:  
Email:  

Utakmice

13/10/2019 14:30h Београд Раднички Utakmica
27/11/2019 20:15h Кикинда Млади радник Utakmica
07/12/2019 20:30h Кикинда Кучево Utakmica
07/03/2020 20:00h Млади радник Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon:  
Email:  

Utakmice

28/09/2019 17:00h Раднички Панчево Utakmica
10/11/2019 18:00h Слога Београд Utakmica
26/11/2019 18:30h Ђердап Панчево Utakmica
29/02/2020 17:30h Ђердап Слога Utakmica
Mesto prebivališta: Бешка
Telefon: +381 69 198 76 60
Email: borisa.beska@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Колубара Вождовац 2012 Utakmica
01/12/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Југовић Utakmica
29/02/2020 19:00h Смедерево Морава Utakmica
Mesto prebivališta: Звечан
Telefon: +381 65 444 36 95
Email: srdjan.milosavljevic@pr.ac.rs

Utakmice

07/12/2019 19:00h Смедерево Јединство Utakmica
02/11/2019 19:00h Златар Куршумлија Utakmica
29/11/2019 19:00h Топличанин Бела Паланка Utakmica
29/02/2020 19:00h Златар Прибој Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon:  
Email: draganm990@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Житорађа Куршумлија Utakmica
04/10/2019 19:00h Топличанин Млади радник Utakmica
30/11/2019 16:30h Раднички Топличанин Utakmica
19/10/2019 19:00h Куршумлија Бела Паланка Utakmica
24/11/2019 18:00h Житорађа Врање 1957 Utakmica
28/02/2020 19:00h Куршумлија Житорађа Utakmica
13/03/2020 18:00h Мокра Гора Прибој Utakmica
Mesto prebivališta: Јагодина
Telefon: +381 65 234 75 79
Email: stancha86@gmail.com

Utakmice

20/10/2019 18:00h Црвенка Вождовац 2012 Utakmica
02/11/2019 19:00h Смедерево Црвенка Utakmica
23/11/2019 20:30h Вождовац 2012 Лавови БП Utakmica
28/09/2019 19:00h Бела Паланка Житорађа Utakmica
06/10/2019 19:00h Хајдук Вељко Бела Паланка Utakmica
12/10/2019 19:00h Топличанин Прибој Utakmica
17/11/2019 19:00h Јагодина Житорађа Utakmica
30/11/2019 19:00h Мокра Гора Златар Utakmica
08/12/2019 20:00h Златар Топличанин Utakmica
07/03/2020 19:30h Колубара Смедерево Utakmica
14/03/2020 21:00h Вождовац 2012 Сивац 69 Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon: +381 69 50 50 989
Email: urosm05@gmail.com

Utakmice

09/10/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Црвенка Utakmica
19/10/2019 18:00h Топличанин Кикинда Utakmica
28/09/2019 19:00h Раднички Прибој Utakmica
17/11/2019 19:00h Прибој Хајдук Вељко Utakmica
29/02/2020 18:00h Раднички Топличанин Utakmica
07/03/2020 18:30h Панчево Раднички Utakmica
Mesto prebivališta: Нови Сад
Telefon: +381 63 212 392
Email: professor.mosa@gmail.com

Utakmice

02/11/2019 19:00h Југовић Мачва Utakmica
Mesto prebivališta: Врбас
Telefon: +381 64 549 66 64
Email: nikolamusic92vrbas@gmail.com

Utakmice

24/11/2019 19:30h Мачва Морава Utakmica
08/12/2019 18:00h Југовић Лавови БП Utakmica
05/10/2019 16:00h Кучево Бор РТБ Utakmica
27/10/2019 18:00h Кикинда ОРК Београд Utakmica
13/10/2019 18:00h Златар Хајдук Вељко Utakmica
10/11/2019 19:00h Јагодина Врање 1957 Utakmica
16/11/2019 19:00h Раднички Бела Паланка Utakmica
29/02/2020 19:00h Југовић Јединство Utakmica
Mesto prebivališta: Младеновац
Telefon: +381 65 310 13 03
Email: banenenadic@gmail.com

Utakmice

05/10/2019 19:30h Јединство Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
12/10/2019 19:00h Врање 1957 Куршумлија Utakmica
24/11/2019 19:00h Златар Раднички Utakmica
07/03/2020 19:00h Мачва Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon:  
Email:  

Utakmice

02/11/2019 18:30h Панчево Слога Utakmica
17/11/2019 20:30h Београд Кикинда Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon: +381 64 306 48 33
Email: klinja76@sbb.rs

Utakmice

09/11/2019 20:30h Вождовац 2012 Смедерево Utakmica
16/11/2019 19:30h Јединство Мачва Utakmica
28/09/2019 19:00h Златар Јагодина Utakmica
05/10/2019 19:00h Топличанин Врање 1957 Utakmica
02/11/2019 19:00h Мокра Гора Хајдук Вељко Utakmica
23/11/2019 19:00h Куршумлија Топличанин Utakmica
01/12/2019 18:00h Прибој Куршумлија Utakmica
06/12/2019 20:30h Раднички Мокра Гора Utakmica
07/03/2020 19:00h Морава Југовић Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon: +381 63 431 162
Email: nikolicnenad76@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 19:30h Морава Смедерево Utakmica
Mesto prebivališta: Зрењанин
Telefon: +381 64 120 07 48
Email: aleksanderpandzic377@hotmail.com

Utakmice

02/11/2019 19:00h Југовић Мачва Utakmica
Mesto prebivališta: Рача Крагујевачка
Telefon: +381 61 115 76 62
Email: dule93@hotmail.com

Utakmice

22/09/2019 17:30h Млади радник Јуниор Utakmica
19/10/2019 17:00h Раднички Млади радник Utakmica
17/11/2019 18:00h Кучево Топличанин Utakmica
26/02/2020 20:00h Јуниор Млади радник Utakmica
15/03/2020 17:00h Ђердап Бор РТБ Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 61 178 40 03
Email: luka_petrovic@ymail.com

Utakmice

21/09/2019 19:00h Мокра Гора Врање 1957 Utakmica
05/10/2019 20:00h Морава Лавови БП Utakmica
07/11/2019 19:00h Колубара Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
24/11/2019 18:00h Топличанин ОРК Београд Utakmica
01/12/2019 17:00h Млади радник Бор РТБ Utakmica
29/09/2019 19:00h Куршумлија Хајдук Вељко Utakmica
02/11/2019 19:00h Врање 1957 Бела Паланка Utakmica
29/02/2020 19:00h Врање 1957 Мокра Гора Utakmica
07/03/2020 18:30h Београд ОРК Београд Utakmica
14/03/2020 19:00h Бела Паланка Хајдук Вељко Utakmica
Mesto prebivališta: Нови Сад
Telefon:  
Email: popov013zoran@gmail.com

Utakmice

05/10/2019 19:00h Сивац 69 Вождовац 2012 Utakmica
20/10/2019 19:30h Мачва Смедерево Utakmica
16/11/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Смедерево Utakmica
23/11/2019 19:00h Смедерево Југовић Utakmica
30/11/2019 20:00h Морава Црвенка Utakmica
02/11/2019 19:30h ОРК Београд Бор РТБ Utakmica
12/03/2020 20:00h Врбас ПЕТРОЛ Јединство Utakmica
Mesto prebivališta: Нови Сад
Telefon: +381 63 590 509
Email: radaksoon@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Јагодина Бела Паланка Utakmica
29/09/2019 17:30h Лавови БП Јединство Utakmica
13/10/2019 19:30h Вождовац 2012 Мачва Utakmica
09/11/2019 19:00h Сивац 69 Јединство Utakmica
06/12/2019 19:00h Црвенка Колубара Utakmica
16/11/2019 18:30h Панчево Бор РТБ Utakmica
20/10/2019 18:00h Хајдук Вељко Раднички Utakmica
07/03/2020 19:00h Сивац 69 Црвенка Utakmica
14/03/2020 19:00h Црвенка Мачва Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon: +381 64 152 88 30
Email: milos.raja@gmail.com

Utakmice

16/11/2019 20:00h Морава Сивац 69 Utakmica
16/10/2019 19:30h Мокра Гора Топличанин Utakmica
06/10/2019 19:00h Житорађа Златар Utakmica
10/11/2019 16:00h Бела Паланка Прибој Utakmica
07/03/2020 19:00h Бор РТБ Кучево Utakmica
Mesto prebivališta: Ваљево
Telefon:  
Email: rkvukasin@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 18:00h Прибој Златар Utakmica
30/11/2019 15:30h Колубара Мачва Utakmica
27/10/2019 14:30h Београд Кучево Utakmica
20/10/2019 19:00h Јагодина Топличанин Utakmica
09/11/2019 19:00h Бела Паланка Златар Utakmica
16/11/2019 19:00h Мокра Гора Куршумлија Utakmica
07/03/2020 18:00h Прибој Раднички Utakmica
14/03/2020 20:00h Раднички Београд Utakmica
Mesto prebivališta: Крагујевац
Telefon: +381 61 658 56 29
Email: rilak_dif@hotmail.com

Utakmice

13/10/2019 18:00h Слога Топличанин Utakmica
19/10/2019 18:00h Панчево Београд Utakmica
03/11/2019 14:30h Кучево Јуниор Utakmica
09/11/2019 19:30h Ђердап ОРК Београд Utakmica
16/11/2019 17:00h Раднички Ђердап Utakmica
07/12/2019 15:30h Јуниор Београд Utakmica
29/02/2020 19:00h Бор РТБ Кикинда Utakmica
14/03/2020 17:00h ОРК Београд Млади радник Utakmica
Mesto prebivališta: Кикинда
Telefon:  
Email: ristichandball@gmail.com

Utakmice

05/10/2019 19:00h Сивац 69 Вождовац 2012 Utakmica
20/10/2019 19:30h Мачва Смедерево Utakmica
16/11/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Смедерево Utakmica
23/11/2019 19:00h Смедерево Југовић Utakmica
30/11/2019 20:00h Морава Црвенка Utakmica
02/11/2019 19:30h ОРК Београд Бор РТБ Utakmica
12/03/2020 20:00h Врбас ПЕТРОЛ Јединство Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon:  
Email:  

Utakmice

28/09/2019 17:00h Раднички Панчево Utakmica
10/11/2019 18:00h Слога Београд Utakmica
26/11/2019 18:30h Ђердап Панчево Utakmica
29/02/2020 17:30h Ђердап Слога Utakmica
Mesto prebivališta: Чачак
Telefon: +381 60 361 03 19
Email: danijelasando@yahoo.com

Utakmice

09/11/2019 19:00h Бор РТБ Раднички Utakmica
29/02/2020 18:30h ОРК Београд Панчево Utakmica
Mesto prebivališta: Панчево
Telefon: +381 63 696 616
Email: msekulicm@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 17:30h Лавови БП Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 64 162 38 76
Email: spaskenis@gmail.com

Utakmice

05/10/2019 17:00h Ђердап Кикинда Utakmica
03/11/2019 19:30h Топличанин Ђердап Utakmica
07/12/2019 19:00h Ђердап Млади радник Utakmica
29/11/2019 20:00h Житорађа Хајдук Вељко Utakmica
15/03/2020 16:00h Топличанин Слога Utakmica
Mesto prebivališta: Аранђеловац
Telefon:  
Email: stamenic.zeljko@gmail.com

Utakmice

13/10/2019 18:00h Бор РТБ Ђердап Utakmica
27/11/2019 19:00h Бор РТБ Београд Utakmica
01/12/2019 19:30h Панчево Јуниор Utakmica
08/03/2020 15:00h Слога Јуниор Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon: +381 64 153 08 79
Email: donbutka@gmail.com

Utakmice

19/10/2019 19:30h Колубара Јединство Utakmica
21/09/2019 18:00h Панчево ОРК Београд Utakmica
12/10/2019 19:00h Мокра Гора Јагодина Utakmica
09/11/2019 19:00h Житорађа Прибој Utakmica
15/11/2019 19:00h Врање 1957 Златар Utakmica
23/11/2019 19:00h Бела Паланка Мокра Гора Utakmica
07/12/2019 19:00h Куршумлија Јагодина Utakmica
29/02/2020 19:00h Бела Паланка Јагодина Utakmica
28/09/2019 19:00h Врање 1957 Прва петолетка Utakmica
15/03/2020 19:00h Врање 1957 Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Земун
Telefon: +381 62 708 928
Email: darstef@gmail.com

Utakmice

05/10/2019 19:30h Јединство Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
12/10/2019 19:00h Врање 1957 Куршумлија Utakmica
24/11/2019 19:00h Златар Раднички Utakmica
07/03/2020 19:00h Мачва Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon:  
Email: marjanstefanovicmaksa@gmail.com

Utakmice

19/10/2019 19:30h Колубара Јединство Utakmica
21/09/2019 18:00h Панчево ОРК Београд Utakmica
12/10/2019 19:00h Мокра Гора Јагодина Utakmica
09/11/2019 19:00h Житорађа Прибој Utakmica
15/11/2019 19:00h Врање 1957 Златар Utakmica
23/11/2019 19:00h Бела Паланка Мокра Гора Utakmica
07/12/2019 19:00h Куршумлија Јагодина Utakmica
29/02/2020 19:00h Бела Паланка Јагодина Utakmica
28/09/2019 19:00h Врање 1957 Прва петолетка Utakmica
15/03/2020 19:00h Врање 1957 Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 63 105 18 87
Email: dusanstojkovic979@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 19:30h Морава Смедерево Utakmica
Mesto prebivališta: Панчево
Telefon:  
Email: tarajicdavor@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 17:00h Београд Топличанин Utakmica
03/10/2019 17:30h Јуниор Слога Utakmica
19/10/2019 20:30h ОРК Београд Слога Utakmica
26/10/2019 17:00h Ђердап Јуниор Utakmica
Mesto prebivališta: Чачак
Telefon: +381 64 248 28 02
Email: tepa1984@gmail.com

Utakmice

19/10/2019 17:00h Јуниор Бор РТБ Utakmica
01/12/2019 13:00h Кучево ОРК Београд Utakmica
08/12/2019 16:00h Топличанин Панчево Utakmica
12/10/2019 17:00h Раднички Житорађа Utakmica
03/11/2019 18:00h Прибој Јагодина Utakmica
29/02/2020 18:00h Топличанин Београд Utakmica
08/03/2020 19:00h Топличанин Мокра Гора Utakmica
14/03/2020 19:00h Златар Житорађа Utakmica
Mesto prebivališta: Чачак
Telefon: +381 62 193 88 89
Email: goran.tepavcevic31@gmail.com

Utakmice

19/10/2019 17:00h Јуниор Бор РТБ Utakmica
01/12/2019 13:00h Кучево ОРК Београд Utakmica
08/12/2019 16:00h Топличанин Панчево Utakmica
12/10/2019 17:00h Раднички Житорађа Utakmica
03/11/2019 18:00h Прибој Јагодина Utakmica
29/02/2020 18:00h Топличанин Београд Utakmica
08/03/2020 19:00h Топличанин Мокра Гора Utakmica
14/03/2020 19:00h Златар Житорађа Utakmica
Mesto prebivališta: Бешка
Telefon: +381 64 660 17 66
Email: trivkovicdanijel@gmail.com

Utakmice

22/09/2019 19:00h Колубара Вождовац 2012 Utakmica
01/12/2019 18:00h Врбас ПЕТРОЛ Југовић Utakmica
29/02/2020 19:00h Смедерево Морава Utakmica
Mesto prebivališta: Бачка Паланка
Telefon:  
Email: branislavcirkovic85@gmail.com

Utakmice

13/10/2019 14:30h Београд Раднички Utakmica
27/11/2019 20:15h Кикинда Млади радник Utakmica
07/12/2019 20:30h Кикинда Кучево Utakmica
07/03/2020 20:00h Млади радник Топличанин Utakmica
Mesto prebivališta: Лесковац
Telefon: +381 60 81 26 612
Email: cvetkovic-nikolic@hotmail.com

Utakmice

09/11/2019 20:30h Вождовац 2012 Смедерево Utakmica
16/11/2019 19:30h Јединство Мачва Utakmica
28/09/2019 19:00h Златар Јагодина Utakmica
05/10/2019 19:00h Топличанин Врање 1957 Utakmica
02/11/2019 19:00h Мокра Гора Хајдук Вељко Utakmica
23/11/2019 19:00h Куршумлија Топличанин Utakmica
01/12/2019 18:00h Прибој Куршумлија Utakmica
06/12/2019 20:30h Раднички Мокра Гора Utakmica
07/03/2020 19:00h Морава Југовић Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 69 405 27 89
Email: joca.sudija@gmail.com

Utakmice

21/09/2019 19:00h Мокра Гора Врање 1957 Utakmica
05/10/2019 20:00h Морава Лавови БП Utakmica
07/11/2019 19:00h Колубара Врбас ПЕТРОЛ Utakmica
24/11/2019 18:00h Топличанин ОРК Београд Utakmica
01/12/2019 17:00h Млади радник Бор РТБ Utakmica
29/09/2019 19:00h Куршумлија Хајдук Вељко Utakmica
02/11/2019 19:00h Врање 1957 Бела Паланка Utakmica
29/02/2020 19:00h Врање 1957 Мокра Гора Utakmica
07/03/2020 18:30h Београд ОРК Београд Utakmica
14/03/2020 19:00h Бела Паланка Хајдук Вељко Utakmica
Mesto prebivališta: Ниш
Telefon: +381 60 589 41 20
Email: cvelebor@gmail.com

Utakmice

05/10/2019 17:00h Ђердап Кикинда Utakmica
03/11/2019 19:30h Топличанин Ђердап Utakmica
07/12/2019 19:00h Ђердап Млади радник Utakmica
29/11/2019 20:00h Житорађа Хајдук Вељко Utakmica
15/03/2020 16:00h Топличанин Слога Utakmica
Mesto prebivališta: Бачка Паланка
Telefon: +381 63 777 14 32
Email: crnifix@gmail.com

Utakmice

29/09/2019 18:00h Црвенка Сивац 69 Utakmica
09/11/2019 19:00h Црвенка Југовић Utakmica
29/02/2020 20:30h Вождовац 2012 Колубара Utakmica
Mesto prebivališta: Београд
Telefon:  
Email:  

Utakmice

13/10/2019 15:00h Панчево Кучево Utakmica
27/10/2019 17:00h Млади радник Панчево Utakmica
10/11/2019 13:00h Млади радник Кучево Utakmica
18/11/2019 20:30h ОРК Београд Јуниор Utakmica