Зорана Шуштум | 2000. | Играч | |
Теодора Радин | 2001. | Играч | |
Ана Поповић | 2005. | Играч | |
Александра Зечевић | 2001. | Играч | |
Бојана Марин | 2000. | Играч | |
Верица Грађин | 1992. | Играч | |
Милица Тодоровић | 2002. | Играч | |
Доротеја Максимовић | 1996. | Играч | |
Јелена Арсенијевић | 2000. | Играч | |
Анђела Ивановски | 1999. | Играч | |
Мила Ивановски | 1999. | Играч | |
Анастасија Цвијовић | 2003. | Играч | |
Снежана Никић | 2002. | Играч | |
Драгана Мирковић | 1993. | Играч | |
Николета Микушак | 1992. | Играч | |
Анабела Зонаи | 2001. | Играч | |
Вања Ђулинац | 2001. | Играч | |
Андреа Комленић | 1994. | Играч | |
Сандра Ловре | 1997. | Играч | |
Зорица Маринков | 1995. | Играч | |
Ивана Билић | 2000. | Играч | |
Дражена Марковић | 2000. | Играч | |
Марија Павловић | 1988. | Играч | |
Милица Брацановић | 2008. | Играч | |
Јелена Бачкалић | 1994. | Играч | |
Југослав Рамић | 1959. | Тренер | |
Вјекослав Куновић | 1962. | Рукометни радник | |
Борис Куновић | 1959. | Рукометни радник | |
Радован Брацановић | 1980. | Рукометни радник | |
Зоран Кустудија | 1959. | Рукометни радник | |
Бранислав Страјнић | 1971. | Рукометни радник | |
Велизар Пурић | 1975. | Рукометни радник | |
Блануша Зељка | 1993. | Медицински радник | |
Жељана Бибердзић | 1991. | Медицински радник |
Жене
1. | Петроварадин |
|
Кикинда |
11/10/2020 19:30h |
2. | Београд |
|
Петроварадин |
18/10/2020 16:00h |
3. | Петроварадин |
|
Слога |
25/10/2020 19:30h |
4. | Панчево |
|
Петроварадин |
31/10/2020 19:30h |
5. | Петроварадин |
|
ОРК Београд |
04/11/2020 21:00h |
6. | Јуниор |
|
Петроварадин |
05/12/2020 17:30h |
7. | Петроварадин |
|
Црвена Звезда |
14/02/2021 20:30h |
8. | Петроварадин |
|
Житорађа |
22/11/2020 19:30h |
9. | Срем Santa |
|
Петроварадин |
03/12/2020 18:30h |
10. | Петроварадин |
|
Топличанин |
21/02/2021 15:00h |
11. | Кучево |
|
Петроварадин |
28/02/2021 16:00h |
12. | Кикинда |
|
Петроварадин |
10/03/2021 20:00h |
13. | Петроварадин |
|
Београд |
13/03/2021 19:30h |
14. | Слога |
|
Петроварадин |
27/03/2021 19:30h |
15. | Петроварадин |
|
Панчево |
03/04/2021 20:30h |
16. | ОРК Београд |
|
Петроварадин |
10/04/2021 18:00h |
17. | Петроварадин |
|
Јуниор |
24/04/2021 19:30h |
18. | Црвена Звезда |
|
Петроварадин |
09/05/2021 18:00h |
19. | Житорађа |
|
Петроварадин |
16/05/2021 16:00h |
20. | Петроварадин |
|
Срем Santa |
22/05/2021 18:00h |
21. | Топличанин |
|
Петроварадин |
30/05/2021 16:00h |
22. | Петроварадин |
|
Кучево |
03/06/2021 19:00h |
Љубитељи рукомета могу уживо пратити преносе следећих утакмица 1.кола Супер Б...
И овог викенда имаћете прилику да преко Live stream-a пратите најзанимљивије утакмице...
Најзанимљивије утакмице 2.кола Супер Б рукометне лиге можете пратити на Youtube...