Зоран Миловановић | 1972. | Играч | |
Стефан Томић | 1994. | Играч | |
Мирко Димитријевић | 1992. | Играч | |
Бранко Вељовић | 1994. | Играч | |
Здравко Вељовић | 1990. | Играч | |
Милош Јовановић | 1983. | Играч | |
Никола Бошковић | 1986. | Играч | |
Никола Вукадиновић | 1985. | Играч | |
Никола Прибаковић | 1998. | Играч | |
Никола Милачак | 1998. | Играч | |
Никола Кузовић | 1998. | Играч | |
Александар Секулић | 2000. | Играч | |
Борко Марић | 1985. | Играч | |
Лазар Батрићевић | 1994. | Играч | |
Миљан Рајић | 2000. | Играч | |
Александар Ђукић | 1992. | Играч | |
Никола Станојчић | 1988. | Играч | |
Милан Благојевић | 1994. | Играч | |
Александар Јанићијевић | 1989. | Играч | |
Ненад Лекић | 1990. | Играч | |
Немања Ђорђевић | 1992. | Играч | |
Драгољуб Старчевић | 1984. | Играч | |
Ненад Станојчић | 1992. | Играч | |
Димитрије Антонијевић | 1999. | Играч | |
Стефан Петровић | 1998. | Играч | |
Миљан Тодоровић | 2002. | Играч | |
Немања Пантелић | 2001. | Играч | |
Богдан Милојевић | 2003. | Играч | |
Александар Пановић | 2004. | Играч | |
Далибор Остојић | 2004. | Играч | |
Андрија Кочовић | 2005. | Играч | |
Горан Веселиновић | 1968. | Тренер | |
Бранко Савић | 1969. | Помоћни тренер | |
Милош Јовановић | 1983. | Рукометни радник | |
Душан Типсаревић | 1987. | Рукометни радник | |
Милош Стевановић | 1966. | Рукометни радник | |
Бранко Савић | 1969. | Рукометни радник | |
Драгољуб Старчевић | 1984. | Рукометни радник | |
Александар Несторовић | 1977. | Рукометни радник | |
Гојко Филиповић | 1959. | Медицински радник | |
Горан Ђорђевић | 1980. | Медицински радник | |
Јелена Милошевић | 1986. | Медицински радник | |
Ивица Симовић | 1983. | Медицински радник | |
Стеван Вучинић | 1986. | Медицински радник | |
Давид Гајић | 1998. | Медицински радник | |
Бранислав Бошњаковић | 1998. | Медицински радник | |
Миливоје Арсић | 1956. | Комесар за безбедност |
Исток - Запад
1. | Металац |
|
Бела Паланка |
11/10/2020 19:00h |
2. | Топличанин |
|
Металац |
18/10/2020 19:00h |
3. | Металац |
|
Мокра Гора |
23/10/2020 19:30h |
4. | Јастребац |
|
Металац |
31/10/2020 19:00h |
5. | Металац |
|
Златар |
08/11/2020 18:30h |
6. | Металац |
|
Прибој |
11/11/2020 19:30h |
7. | Хајдук Вељко |
|
Металац |
14/11/2020 18:00h |
8. | Металац |
|
Куршумлија |
21/11/2020 14:00h |
9. | Врање 1957 |
|
Металац |
28/11/2020 17:00h |
10. | Металац |
|
Јагодина |
19/02/2021 20:00h |
11. | Житорађа |
|
Металац |
27/02/2021 18:00h |
12. | Бела Паланка |
|
Металац |
06/03/2021 17:00h |
13. | Металац |
|
Топличанин |
21/03/2021 18:00h |
14. | Мокра Гора |
|
Металац |
28/03/2021 16:00h |
15. | Металац |
|
Јастребац |
04/04/2021 19:00h |
16. | Златар |
|
Металац |
17/04/2021 19:00h |
17. | Прибој |
|
Металац |
24/04/2021 18:00h |
18. | Металац |
|
Хајдук Вељко |
09/05/2021 19:00h |
19. | Куршумлија |
|
Металац |
15/05/2021 19:00h |
20. | Металац |
|
Врање 1957 |
21/05/2021 20:00h |
21. | Јагодина |
|
Металац |
30/05/2021 17:00h |
22. | Металац |
|
Житорађа |
02/06/2021 19:00h |
Неизвесно до краја Овогодишње такмичење у Супер Б лиги...
LIVESTREAM ПРЕНОСИ УТАКМИЦА 13.кола 25.02. 20:00 КИКИНДА - ХАЛАС ЈОЖЕФ https://youtu.be/3M_EbKuPd_g 26.02....
Поштовани, пре него што изнесем нека своја мишљења, желим да кажем да сам веома...