Наталија Проданов | 2004. | Играч | |
Александра Чубрило | 2001. | Играч | |
Ана Чубрило | 2001. | Играч | |
Теодора Дјукичин | 2002. | Играч | |
Жељана Радаковић | 2003. | Играч | |
Линеа Чочај | 2003. | Играч | |
Александра Зарић | 2002. | Играч | |
Данка Кнежевић | 1988. | Играч | |
Снежана Радовић | 1995. | Играч | |
Уна Стевановић | 2005. | Играч | |
Невена Бјелић | 2004. | Играч | |
Ивана Ердељан | 2005. | Играч | |
Ирина Мракић | 2005. | Играч | |
Сладјана Латиновић | 2005. | Играч | |
Нина Чубрило | 2006. | Играч | |
Ања Вујновић | 2005. | Играч | |
Николина Антонић | 1994. | Играч | |
Душана Ковачић | 2000. | Играч | |
Јелена Стекић | 1992. | Играч | |
Милица Перовић | 2002. | Играч | |
Јована Олах | 2002. | Играч | |
Милица Ђукић | 2000. | Играч | |
Уна Бабић | 2002. | Играч | |
Драган Мракић | 1975. | Тренер | |
Михајло Петковић | 1962. | Тренер | |
Владимир Митрески | 1974. | Тренер | |
Жељко Радаковић | 1969. | Помоћни тренер | |
Наташа Лејић | 1972. | Рукометни радник | |
Смиљана Константинов | 1971. | Рукометни радник | |
Светислав Латиновић | 2003. | Рукометни радник | |
Бранислав Утржан | 1959. | Рукометни радник | |
Милан Попов | 1956. | Медицински радник | |
Мирјана Попов | 1956. | Медицински радник | |
Бранислав Зрнић | 1980. | Комесар за безбедност |
Жене
1. | Петроварадин |
|
Кикинда |
11/10/2020 19:30h |
2. | Кикинда |
|
Житорађа |
18/10/2020 19:30h |
3. | Срем Santa |
|
Кикинда |
24/10/2020 17:00h |
4. | Кикинда |
|
Топличанин |
31/10/2020 15:30h |
5. | Кучево |
|
Кикинда |
04/11/2020 17:00h |
6. | Црвена Звезда |
|
Кикинда |
08/11/2020 19:00h |
7. | Кикинда |
|
Београд |
15/11/2020 19:30h |
8. | Слога |
|
Кикинда |
22/11/2020 18:30h |
9. | Кикинда |
|
Панчево |
14/02/2021 17:00h |
10. | ОРК Београд |
|
Кикинда |
21/02/2021 19:00h |
11. | Кикинда |
|
Јуниор |
27/02/2021 16:30h |
12. | Кикинда |
|
Петроварадин |
10/03/2021 20:00h |
13. | Житорађа |
|
Кикинда |
13/03/2021 14:00h |
14. | Кикинда |
|
Срем Santa |
27/03/2021 20:45h |
15. | Топличанин |
|
Кикинда |
03/04/2021 19:00h |
16. | Кикинда |
|
Кучево | |
17. | Кикинда |
|
Црвена Звезда |
24/04/2021 19:00h |
18. | Београд |
|
Кикинда |
09/05/2021 17:30h |
19. | Кикинда |
|
Слога |
16/05/2021 17:30h |
20. | Панчево |
|
Кикинда |
23/05/2021 20:30h |
21. | Кикинда |
|
ОРК Београд |
29/05/2021 20:30h |
22. | Јуниор |
|
Кикинда |
26/05/2021 21:30h |
Кикинђанке су се бориле у Суперлиги, потом напустиле друштво...
LIVESTREAM ПРЕНОСИ УТАКМИЦА 13.кола 25.02. 20:00 КИКИНДА - ХАЛАС ЈОЖЕФ https://youtu.be/3M_EbKuPd_g 26.02....
Љубитељи рукомета могу уживо пратити преносе следећих утакмица 1.кола Супер Б...